Wat doe je als je geen zin hebt in koken en je de restjes uit de koelkast op wilt maken? Juist: dan maak je een quiche! Deze keer werd dat een broccoli-paddenstoelen quiche.
In de TooGoodToGo-box van de Lidl zaten twee stronken broccoli die echt op moesten. En er lag ook nog een doosje met een paddenstoelenmix. In de vriezer had ik een kant en klare quiche deeg liggen. Deze had ik gekocht uit nieuwsgierigheid: de vellen waren groen vanwege de spinazie. Die er vast doorheen geschoten was, maar goed.

Recept broccoli-paddenstoelen quiche
Opmerkingen bij de ingrediënten
- Broccol – probeer ook eens bimi, romanesco of bloemkool.
- Paddenstoelenmix – heb je alleen gewone (kastanje)champignons in huis? Gebruik die dan, kan prima.
- Sojamelk – geen fan van sojamelk? Gebruik dan een andere variant, maar wel ongezoet, je wilt tenslotte een hartige taart maken.

Meer hartige taarten
- Groenten quiche van broccoli en zoete aardappel
- Waar denk jij aan bij het woord “quiche”?
- Artisjokharten zijn het middelpunt van deze quiche
- Gekarameliseerde uientaart
Dit blog bevat mogelijk affiliate links. Dat betekent dat ik een klein bedrag verdien als jij een product bestelt via een van die links. Het kost jou niets extra, maar je helpt mij om deze website te kunnen bekostigen. Dank je wel dus daarvoor!